| kontakty | objednávka | home |
| trička s potiskem | maturitní šerpy | pozvánky na ples | maturitní stužky | skleničky k přípitku |


http://www.maturita.cz/ Server nabízí kompletní maturitní otázky ke stáhnutí z českého jazyka (literatura, gramatika, čtenářské deníky), angličtiny, francouzštiny, španělštiny, němčiny, počítačů, programového vybavení, matematiky, zeměpisu, dějepisu, ekonomiky, chemie, fyziky. Najdete zde také seznam vysokých škol, termíny dnů otevřených dveří na školách, přijímačky, nabídku učebnic a odborné literatury.

http://www.vysokeskoly.cz Ze serveru lze stáhnout maturitní otázky z češtiny, angličtiny, němčiny, biologie, dějepisu, zeměpisu, ekonomie, filozofie, fyziky, chemie, informatiky, matematiky, účetnictví, základů společenských věd a další. Dále zde najdete informace o vysokých školách (vyhledávání studijních programů, katalog vysokých škol, katalog studijních programů a fotogalerii vysokých škol), přípravu na přijímačky na vysoké školy, seznam pomaturitních škol a jazykových škol, nabídku knihkupectví.

http://www.zkousky-nanecisto.cz Server nabízí celoroční nebo jednorázovou pomoc při přípravě na přijímací zkoušky  žákům 5., 7. a 9. tříd a maturantům, on-line zkoušky, přípravné balíčky, dlouhodobé kurzy, doučování, studijní materiály ke stažení zdarma, prázdninové intenzivní kurzy angličtiny pro děti i dospělé v rámci jazykové a matematické školy Zkoušek.

www.imaturita.cz Web obsahuje maturitní otázky z češtiny, angličtiny, francouzštiny, biologie, chemie, dějepisu, fyziky, marketingu a managementu, základů společenských věd a dalších předmětů. Najdete zde také ukázky přijímacích zkoušek na různé fakulty VŠ a praktické zkušenosti.

http://referaty-seminarky.cz/ Na těchto stránkách naleznete referáty, seminárky a maturitní otázky z českého jazyka, angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny, fyziky, astronomie, chemie, biologie, zeměpisu, informatiky, matematiky, psychologie, filozofie, ekonomie, práva, historie, dějepisu, hudby a umění.

http://mujweb.cz/www/ladislav.cervinka Server nabízí soubor zpracovaných témat k maturitě z anglického jazyka, seminární práce Renesance v Čechách v české a anglické verzi doplněné fotografiemi.

www.alcatraz.wz.cz/ Tyto webové stránky obsahují maturitní otázky z literatury, seznam knih a autorů.

http://maturuj.kvalitne.cz/ Server nabízí materiály k maturitě z biologie, chemie, českého jazyka a dalších předmětů k  usnadnění práce maturantům.

http://a4.webzdarma.cz/ Na tomto webu máte možnost získat maturitní otázky A4 - odborné předměty (např. základní pojmy ve sdělovací technice, metalické přenosové cesty, zdroje a detektory v optoelektronice).

http://maturita.euweb.cz/ Na serveru najdete maturitní otázky z literatury a programování.

http://www.czcore.com/ Jde o mnohostranný studentský web s rozsáhlými databázemi informací, kde naleznete maturitní otázky z českého jazyka a literatury (včetně čtenářských deníků, referátů a slohových prací),  němčiny, angličtiny, dějepisu, zeměpisu, biologie, chemie, fyziky, matematiky a dalších předmětů.

http://maturita.semik.org/ Ze serveru si můžete stáhnout maturitní otázky z českého jazyka. Naleznete zde také rady jak dobře odmaturovat a dostat se na vysokou školu.

http://www.kosmas.cz/ Tento web nabízí výběr knih k maturitě.

http://maturita.net.tvtrinec.cz/ Server nabízí kompletní maturitní otázky ke stáhnutí z českého jazyka (literatura, gramatika, čtenářské deníky), angličtiny, francouzštiny, španělštiny, němčiny, počítačů, programového vybavení, matematiky, zeměpisu, dějepisu, ekonomiky, chemie, fyziky. Najdete zde také seznam vysokých škol, termíny dnů otevřených dveří na školách, přijímačky, nabídku učebnic a odborné literatury.

http://www.prijimacky.cz/ Studenti se na těchto stránkách mohou seznámit s novou edicí Maturita 2006, Přijímačky na SŠ 2006, Přijímačky na VŠ 2006 v České republice i v zahraničí.
http://www.zis.suplik.info/ Server obsahuje maturitní otázky pro střední zdravotnické školy z psychologie, vnitřního lékařství, ošetřovatelství, chirurgie. Najdete zde i texty z psychologie, epidemiologie a hygieny.

http://www.superstudent.cz/ Na tomto webu naleznete studijní materiály (referáty, maturitní otázky, čtenářské deníky), seznam vysokých škol (přijímačky, testy, přípravy, nabídka kurzů).

http://www.kampomaturite.cz/ Na těchto stránkách studenti naleznou vše potřebné k maturitě (nabídku knih, učebnice i testy), jsou zde volně ke stáhnutí maturitní otázky z češtiny, angličtiny, ekonomie, matematiky, fyziky, dějepisu, účetnictví a dalších předmětů. Najdou zde i tipy, kam po maturitě.

http://skola.memopage.cz/ Server nabízí vypracované maturitní otázky z českého jazyka, chemie, informatiky, společenských věd, ekonomie, účetnictví, práva, zbožíznalství, němčiny, angličtiny, občanské nauky, rodinné výchovy, přírodopisu a dalších předmětů.

http://oc-gv.hyperlinx.cz/ Stránka je věnována studentům a zájemcům o různé studium. Naleznete zde informace ke studiu, vypracované maturitní otázky, referáty, informace o vysokých školách i odkazy na stránky různých školských institucí.

http://www.cdstudent.cz/ Webové stránky CD Student jsou pomocníkem pro každého studenta, usnadní maturitu a přípravu na zkoušky na VŠ.